Напишіть молекулярні повні та скорочені йонні рівняння між попарно взятими речовинами Ba(OH)2+HNO3


Ответы на вопрос

Отвечает Канева Алина.

Объяснение:

Ba(OH)2+2HNO3=Ba(NO3)2+2H2O

Ba(2+)+2OH(-)+2H(+)+2NO3(-)=Ba(2+)+2NO3(-)+2H2O

H(+)+OH(-)=H2O