Обчисліть кількість речовини хлору об'ємом 1120 мл​


Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Александра.

Ответ:

n(Cl₂) = 0,05 моль

Объяснение:

Дано: V(Cl₂)=1120мл = 1,120 л (н.у.)

Знайти: n(Cl₂)-?

Кількість речовини обчислюємо за формулою:

n=V/Vm, где Vm - молярний об'єм. Vm=22,4 л/моль

n(Cl₂) = V(Cl₂) : Vm = 1,120л : 22,4 л/моль = 0,05 моль