Написати рівняння реакцій за схемами . Внаслідок якої з них утворюється пропен? CH3-CH=CH2+H2>

CH3-C=CH+H2>

Ответы на вопрос

Отвечает Силаев Толя.

Ответ:

CH3-CH=CH2+H2 -- >  CH3-CH2-CH3 пропан

CH3-C=_CH+H2--> CH3-CH=CH2  пропен

Объяснение: