Яка кількість речовини азоту N2 міститься в судині об'ємом 20 л (н.у.)?​


Ответы на вопрос

Отвечает Русу Адели.

Ответ: 0,89л

Объяснение:

n(N2)= V÷Vm = 20÷22,4 = 0,89л