Обчислити кількість речовини, що мыститься в 7 грамах CO2


Ответы на вопрос

Отвечает Белоусов Никита.

Ответ:

0,16 моль

Объяснение:

Дано:

m(CO2)=7г

---------------------------

ν(CO2)=?

Решение:

M(CO2)=M(C)+2*M(O)=12+2*16=44г/моль

ν(CO2)=m(CO2) ÷ M(CO2)=7 г ÷44г/моль=0,16 моль

Ответ: ν(CO2)=0,16 моль