Який об'єм хлору приєднається до 5 л ацетилену відповідно до рівняння: C2H2+2CL>C2H2CL4


Ответы на вопрос

Отвечает Beridze Ramaz.

Ответ:10л

Объяснение:

C2H2(5л/22,4л)+2Cl2(x л/44.8л)=C2H2Cl4

Х л=5*44,8/22,4=10л

Отвечает Клевцов Даниил.

Ответ:

C2H2+2CL2 -->C2H2CL4, по уравнению 1 моль ацетилена --- 2 моль хлора, ацетилена в 2 раза меньше. V(CL2) =  10 л

Объяснение: