У якій кількості речовини міститься 3,01 * 10 23 атомів Купруму?


Ответы на вопрос

Отвечает Власюк Андрій.

N=3,01×10²³

Nₐ=6,02×10²³ моль⁻¹

 ν=  \frac{ N}{N _{a}}  \\

ν= \frac{3.01 \times  {10}^{23} }{6.02 \times  {10}^{23} } \:  моль = 0.5 \: моль \\

відповідь: 0,5 моль