Обчислити масові частки еементів формули яких K2CO3, CuO, Ca3(PO4)3 помогите решить решение нужно с

Дано

Ответы на вопрос

Отвечает Кособуцький Микола.

Ответ:

Объяснение:

Mr(K2CO3) = 39*2 + 12 + 16*3 =138

W(K) = Ar(K) *n / Mr(K2CO3)  *100% =39*2 / 138  *100% =56%

W(C) = Ar(C) *n / Mr(K2CO3)  *100% = 12*1 / 138  *100% =9%

W(O) = Ar(O) *n / Mr(K2CO3) *100% = 16*3 / 138  *100% =35%

Mr(CuO) = 64 + 16 = 80

W(Cu) = Ar(Cu) *n / Mr(CuO) *100% = 64*1 / 80  *100% = 80%

W(O) = Ar(O) *n / Mr(CuO)  *100% = 16*1 / 80  *100% = 20%

Mr(Ca3(PO4)2) = 40*3 + 31*2 + 16*8 =310

W(Ca) = Ar(Ca) *n / Mr(Ca3(PO4)2)  *100% = 40*3 / 310  *100% =39%

W(P) = Ar(P) *n / Mr(Ca3(PO4)2) *100% = 31*2 / 310  *100% =20%

W(O) = Ar(O) *n / Mr(Ca3(PO4)2)  *100% = 16*8 / 310  *100% =41%