Даю 50 балов! Який об'єм вуглекислого газу потрапляє в атмосферу при згоранні 11.2 л бензину,

формула якого С8Н18?( відповідь округліть до цілого числа)

Ответы на вопрос

Отвечает Закеров Айрат.

Ответ:

дано

V(C8H18) = 11.2 L

----------------------

V(CO2) - ?

2C8H18+25O2-->16CO2+18H2O

n(C8H18) = V(C8H18) / Vm = 11.2 / 22.4 = 0.5 mol

2n(C8H18) = 16 n(CO2)

n(CO2) = 0.5 * 16 / 2 = 4 mol

V(CO2) = n*Vm = 4 * 22.4 = 89.6 L

ответ 89.6 л

Объяснение: