Обчислить молярну масу речовин що мають такі формули Li2O M&3N2 H2SO4 CaCO3


Ответы на вопрос

Отвечает Нурсултанова Диляра.

Ответ:

Объяснение:

M(Li2O) = 7*2+16 = 30 г/моль

M(Mg3N2) = 24*3 + 14*2 =100 г/моль

M(H2SO4) = 1*2 + 32 + 16*4 = 98 г/моль

M(CaCO3) = 40 + 12 + 16*3 = 100 г/моль