Обчисліть масову частку нітрогену в його сполуці з оксигеном, в якій нітроген виявляє ступінь

окиснення +3 Очень надо, помогите пожалуйста Даю 50 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Мурадова Аня.

Ответ:

18%

Объяснение:

Дано:

N2O3

----------------

w (N) - ?

Розв*язок:

M(N2O3)=2*14+3*16=76

w(N)=14/76=0,18 або 18%