Обчисліть обєм озону кількість речовини 15 моль. Скільки атомів оксигену містить ця порія.


Ответы на вопрос

Отвечает Георгиев Максим.

Ответ:

336 літрів; 90,3*10^-23 атомів

Объяснение:

З формули кількості речовини дізнаємося об'єм озону:

ню = V/Vm, звідси V=ню*Vm= 15моль*22,4л/моль= 336л

Кількість атомів оксигену знайдемо за наступною формулою: N(O)=ню*N(Авогвдро)= 15*6,02*10^-23= 90,3*10^-23 атомів