Як зміниться швидкість реакції температурний коефіцієнт 2 , при підвищенні температури з 10 до 40​


Ответы на вопрос

Отвечает Чепракова Леся.

Ответ:

Объяснение:

Розв’язання

З формули :

υt₂=υt₁×γ^(t₂-t₁/10)

можна обчислити, у скільки разів зміниться швидкість реакції:

υt₂/υt₁=γ^(t₂-t₁/10)

Підставимо значення в цю формулу і проведемо обчислення:

 υt₂/υt₁=2^(40-10/10)=8 (разів)

Відповідь: швидкість реакції збільшиться у 8 разів.