Яка маса солі утвориться в результаті взаємодії 46г натрію і 71 г хлору


Ответы на вопрос

Отвечает Гамова Виктория.

Ответ: 117г

Объяснение:

2Na + Cl2 -> 2NaCl

n(Na) = m÷M = 46г÷23г/моль = 2 моль

n(HCl) = m÷M = 71÷71г/моль = 1 моль

Рахуватимемо по хлору:

m(,NaCl) = 71×117÷71 = 117г