СРОЧНО ДАМ 43 БАЛА Обчисліть кількість речовини: міді масою 12,8 г; натрій оксиду масою 6,2г.


Ответы на вопрос

Отвечает Воробьёв Никита.

Ответ:

Объяснение:

1)Дано:

m(Cu)=12,8 г

n(Cu)-?

Розв*язок:

n=m/M ,M(Cu)=64г/моль

n(Cu)=12,8г / 64г/моль=0,2 моль

Відповідь: n(Cu)=0,2 моль

2)Дано:

m(Na2O)=6,2 г

n(Na2O)-?

Розв*язок:

n=m/M ,M(Na2O)=2×23+16=62г/моль

n(Na2O)=6,2г / 62г/моль=0,1 моль

Відповідь: n(Na2O)=0,1 моль