Обчісліть масу магнію, який містить таке число атомів, скільки й у залізі 28 грам Помогите!!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Кочнева Дарья.

Ответ:

Объяснение:

n(Fe) = m / М = 28 г / 56 г/моль =0,5 моль

N(Mg) = N(Fe) = Na *n = 6,02*10²³* 0,5 = 3,01*10²³ атомов