Помогите пожалуйста! Обчисліть число атомів Феруму у зразку заліза масою 196 г. На русском:

Вычислите число атомов железа в образце железа массой 196 г

Ответы на вопрос

Отвечает Клонина Алёна.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(Fe)=196 г

Nат.(Fe)-?

Розв*язання:

Визначаємо кількість речовини заліза в 196 г:

ν(Fe)=m/M(Fe) , M(Fe)=56 г/моль

ν(Fe)=196/56=3,5 моль

Розрахуємо кількість атомів Феруму в даній порції речовини:

N(Fe)=ν×Na , Na=6,02×10²³моль⁻¹

N(Fe)=3,5 ×6,02×10²³=21,07×10²³=2,1×10²⁴ атомів

Відповідь: N(Fe)=2,1×10²⁴ атомів