Розрахуйте масові частки елементів у органічних речовинах: а) бензені C6H6;б) декані

C10H22.Помогите пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Жарылгапова Асем.

Ответ:

Объяснение:

Mr(C6H6) = 12*6 + 1*6 =78

W(C) = Ar(C) *n / Mr(C6H6)  *100% = 12*6 / 78  *100% =92%

W(H) = Ar(H) *n / Mr(C6H6)  *100% = 1*6 / 78  *100% = 8%

Mr(C10H22) = 12*10 + 1*22=142

W(C) = Ar(C) *n / Mr(C10H22)  *100% = 12*10 / 142  *100% = 85%

W(H) = Ar(H) *n / Mr(C10H22)  *100% = 1*22 / 142  *100% = 15%