Де міститься більше молекул сульфур (vi) оксиду - в 250 г або в 250 л(н.у.)


Ответы на вопрос

Отвечает Семиглазов Илья.
Відповідь: молекул сульфур ( VI) оксиду міститься більше в 250 Л.
—————————————————
Розв’язання:

Спочатку обчислюємо кількість речовини ( n ) цих речовин, за формулами:

Якщо відома маса речовини:

n = m/Mr

( Mr - молекулярна маса речовини = сума усіх атомних мас елементів, що знаходяться в речовині:
Mr ( SO3 ) = 32 • 1 + 16 • 3 = 80)

n(1) ( SO3 ) = 250/80 = 3,125 моль

Якщо відомий об’єм речовини:

n = V/Vm

( Vm - молярний об’єм усіх газів, це завжди стале число = 22,4 л/моль )

n(2) (SO3 ) = 250/22,4 = 11,16 моль

Далі обчислюємо кількість структурних частинок ( N ), за формулою: N = n • Na

( Na - число Авогадро, це завжди стале число = 6,02 • 10^23 )

N(1) ( SO3 ) = 3,125 • 6,02 • 10^23 = 18,8125 • 10^23

N(2) ( SO3 ) = 11,16 • 6,02 • 10^23 = 67,1832 • 10^23

Отже, молекул міститься більше в 250 л.