Встановіть відповідність між формулами речовин і їх відносною густиною газів за воднем формули

речовин CO SiH4 C2H6 SO2 А 16 Б 14 В 32 Г 15 Д 28

Ответы на вопрос

Отвечает Лютов Владислав.

Ответ:

Объяснение:

Відносну густину газів за воднем :

D(H2)=M / 2г/моль

CO ⇒D(H2)=28/2=14 (Б)

SiH4⇒D(H2)=32/2=16 (А)

C2H6⇒D(H2)=30/2=15 ( Г)

SO2⇒D(H2)=64/2=32 (В)