Яка маса етанолу утворилася при взаємодії 20л етилену що містить 10% домішок з водою?​


Ответы на вопрос

Отвечает Мамаева Лиза.

Відповідь:

m (C2H5OH) = 22,5 г

Пояснення:

C2H4 + H2O → C2H5OH

20 л — 100%

X — 10%

X = 20 × 10 / 100 = 2 л

V (C2H4) = 20 - 2 = 18 л

Складемо пропорцію:

Vm = 22,4 л/моль

M (C2H4) = 12 × 2 + 1 × 4 = 28 г/моль

X / 28 = 18 / 22,4

X = 28 × 18 / 22,4 = 22,5 г