суміш складається з кисню масою 80 г і азоту 70 г . Обчисліть об'єм (л). (н.у.) газової суміші

значення відносної атомних мас хімічних елементів під час обчислень округліть до цілих чисел​

Ответы на вопрос

Отвечает Мачула Артем.

Ответ:

n(газ. сум) = Ar(N)+Ar(O)/m(N) +m(O)= 70+80/14+16+80= 5 моль

V(газ. сум)= 5*22.4=112 л