елемент в порядковим номером 14 утворює сполуку до складу якої входять 2 атоми гідрогену 1 атом

елемента і три атоми оксигену напишіть хімічну формулу сполуки та обчисліть масові частки елементів у ній!! пж​

Ответы на вопрос

Отвечает Рыжик Влада.

H2SiO3; W(вещества)= Ar*n/Mr

W(H)=1(г/моль)*2/72=0,027(0.027*100%=2,7%)

W(Si)=28(г/моль)*1/72=0,388(0.388*100%=38,8%)

W(O)=16(г/моль)*3/72=o,666(o,666*100%=66,6%)