Скільки атомів міститься в порції міді кількістю речовини 8 моль?


Ответы на вопрос

Отвечает Bobovich Mina.

Ответ:

Объяснение:

Дано

n(Cu) = 8 моль

Na=6,02*10²³

Найти

N(Cu)

N(Cu) = Na * n = 6,02*10²³ * 8 = 4,8 *10²⁴ атомов

Отвечает Белова Саша.

Відповідь:

Пояснення: мідь це купрум маємо молярну масу 1 атома купруму, = 64 г/моль, далі щоб знайти кількість атомів за формулою

 

N( Cu) = 8 моль *   6,02* 10 в степені 23= 48.16