Обчисліть обєм що займає 22,5г нітрогену ІІ оксиду​


Ответы на вопрос

Отвечает Цой Саша.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(NO)=22,5 г

V(NO)-?

Розв*язок:

V=n×Vm , Vm=22,4 л/моль

n=m/M , M(NO)=14+16=30 г/моль

n(NO)=22,5 /30=0,75 моль

V(NO)=0,75×22,4=16,8 л

Відповідь: V(NO)=16,8 л