Обчисліть кількість речовини купрум (ll) сульфату CuSO масою 8 г​


Ответы на вопрос

Отвечает Хамматова Айсылу.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(CuSO4)=8 г

ν(CuSO4)-?

Розв*язок:

m=ν×M ⇒ ν=m/M

M(CuSO4)=64+32+4×16=160 г/моль

ν(CuSO4)=8 г /160г/моль =0,05 моль

Відповідь: ν(CuSO4)=0,05 моль