2. Обчислити кількість речовини вуглекислого газу масою 1,1 г.​


Ответы на вопрос

Отвечает Матвеева Лиля.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(CO2) = 1,1 г

М(СО2) = 44 г/моль

Найти

n(CO2) = m/ М = 1,1 / 44 = 0,025 моль