Обчисліть кількість речовини яка міститься у 140 г карбон (II) оксиду​


Ответы на вопрос

Отвечает Петричук Вася.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(CO) =140 г

М(СО) = 28 г/моль

Найти

n(CO) = m / M = 140 / 28 = 5 моль