Обчисліть кількість атомів Гідрогену, що містяться у 7,6 г пропану.​


Ответы на вопрос

Отвечает Муратова Дмитрий.

Відповідь:

Пояснення:

Mr(C3H8) = 44 г/моль

n((C3H8) = m(C3H8) / Mr(C3H8) = 7,6 г / 44 г/ моль = 0, 172 моль

N(H8) = n(H8) * 8 = 1,376 моль

n (H8) *NАвогадро =  1,376 моль*6,02 *10 ²³ = 8,28* 10²³