Обчисліть об'єм газу, масою 400r C4H8​


Ответы на вопрос

Отвечает Харитонова Юлечка.

Ответ:

Объяснение:

n(C4H8) = m / М = 400 г / 56 г/моль =7 моль

V(C4H8) = Vm *n = 22,4 л/моль * 7 моль =156,8 л