Обчислити кількість речовини заліза, що відповідає масі 28 г.


Ответы на вопрос

Отвечает Yevchun Yura.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(Fe)=28 г

ν-?

ν=m/M , M(Fe)=56г/моль

ν(Fe)=28/56=0,5 (моль)

Відповідь: ν(Fe)=0,5 моль