знайди формулу органічної сполуки якщо відносна густина цієї сполуки за воднем дорівнює 15, масова

частка карбону становить 80%, массива частка Гідрогену становить 20%. Запишіть 2 рівняння реакції: горіння етану і горіння пропану

Ответы на вопрос

Отвечает Рысь Лиза.

Ответ:

M(CxHy) =15×2=30г/моль

30г/моль - 100%

х г - 80%

следовательно M(C) =24 г/моль, N количество атомов (C) =24/12=2

M(H) = 30-24=6, N(Н) =6

ответ: это C2H6 (етан)

реакции горения:

2C2H6+7O2= 4Co2 + 6h2o

C3H8+5O2=3Co2+4H2o