Напишіть рівняння реакцій сульфатної кислоти з алюміній оксидом, кальцій гідроксидом, натрій

карбонатом, барій хлоридом. допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Al2O3 + H2SO4 = Al2(SO4)3 + H2O

KOH + H2SO4 = K2SO4 + H2O

BaCl2 + H2SO4 = BaSO4 + 2 HCl