1. Яка маса відповідає кальцій оксиду СаО кількістю речовини 6 моль ? 2. Яка кількість речовини

сірчаної кислоти Н2SO4 відповідає її масі, що дорівнює 147 г ?Задача на повторення : 3. Яка кількість речовини сірки S міститься в 3, 01 ∙ 1023 її атомів ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Крайнова Даша.

Объяснение:

1) m(CaO)=n*M= 6 моль* 56 г/моль=336 г

2) n(H2SO4)=m/M= 147 г/98 г/моль=1,5 моль

3) n(S)=N(S)/Na=3,01*10(23)/6,02*10(23)=0,5 моль

Отвечает Лопаткин Егор.

Ответ:

..........................