Який об'єм займає 1,204*10²³ молекул вуглекислого газу ​


Ответы на вопрос

Отвечает Феоктистова Виктория.

Ответ:

Объяснение:

n(CO2) = N(CO2) / Na = 1,204*10²³ / 6,02*10²³ =0,2 моль

V(CO2) = Vm *n = 22,4 л/моль * 0,2 моль =4,48 л