Розрахувати кількість речовини вуглекислого газу як що кількість молекул сполуки дорівнює 24x10²³

частин?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмин Сергей.

Ответ:

Объяснение:

Дано

N(CO2) = 24*10²³ молекул

Na = 6,02*10²³ 1/молекул

Найти

n(CO2)

n(CO2) = N(CO2) / Na = 24*10²³ / 6,02*10²³ =4 моль