Обчисліть кількість молекул у 2.8 г карбону (ll) оксиду СО


Ответы на вопрос

Отвечает Білак Сашка.

n = m / M = 2,8 / 28 = 0,1 моль

N (молекул) = n × NA = 0,1 × 6,02 × 10²³ = 0,602 × 10²³