Розрахуйте кількість речовини: (купрум (1) оксиду) масою 15г


Ответы на вопрос

Отвечает Порхун Ваня.

Ответ:

0,1 моль

Объяснение:

n=m/M

M(Cu2O)=2•64+16=144г/моль

n(Cu2O)=15г / 144г/моль=0,1 моль