Масові частки всіх елементів гідрогену пероксид Н2O2, і гліцерол С3Н8О3


Ответы на вопрос

Отвечает Михайлюк Даша.

Ответ:

Объяснение:

Масса пероксид H2O2=34

Масса глисерин C3H8O3=92

Отвечает Самайданов Егор.

Відповідь:

Пояснення:

W(H) = 2Ar(H) / Mr(H2O2) = 2 / 34 =0,058

W(O) = 2Ar(O) / Mr(H2O2 = 32 / 34 = 0,9411

W(C) = 3Ar(C) / Mr (С3Н8О3) = 36 / 92 = 0,3913

W(O) = 3Ar(O) / С3Н8О3 = 48 / 92 = 0,5217

W(H) = 8Ar(H) / С3Н8О3 = 8 /  92 = 0,0869