Газова суміш містить 1,5 моль азоту та 2 моль гелію. Обчисліть об’єм цієї газової суміші.(н. у.)


Ответы на вопрос

Отвечает Субина Настя.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

ν(N2)=1,5моль

ν(He)=2моль

Vсум.-?

Розв*язок:

Знаходимо об*єм азоту:

V(N2)=ν(N2)×Vm , Vm=22,4л/моль

V(N2)=1,5моль × 22,4л/моль =33,6 л

Знаходимо об*єм гелію:

V(He)=ν(He)×Vm , Vm=22,4л/моль

V(He)=2моль × 22,4л/моль =44,8 л

Об*єм газової суміші:

Vсум.=V(N2)+V(He)=33,6л+44,8л=78,4л

Відповідь: Vсум.=78,4л