Яка масова частка хлороводню в розчинi кислоти, якщо 25 гр хлороводню розчинили у 75 гр води


Ответы на вопрос

Отвечает Овсейчук Дарья.
Ответ:
1/4, 25%, потому что 25+75=100; 25/100=1/4; 0,25; 25%