Мына өзгерістерді асыруға болатын реакция теңдеулерін жазыңдар H2S➡️S➡️SO2➡️SO3➡️H2SO4➡️CuSO4.

⬇️. ⬇️ Na2SO3 ➡️ Na2So4

Ответы на вопрос

Отвечает Максакова Екатерина.

Ответ:

Объяснение:

2H2S + O2 = 2H2O + 2S

S + O2 = SO2

2SO2 + O2 = 2SO3

SO3 + H2O = H2SO4

H2SO4 +CuO = CuSO4 + H2O

SO2 + 2NaOH = Na2SO3 + H2O

SO3 + 2NaOH = Na2SO4 + H2O

2Na2SO3 + O2 =2 Na2SO4