Помогите пожалуйста. завдання для самостійного опрацювання.1 Обчислітьоб'єм газу кількістю

речовини: а) 3 моль СО2 б) 0,12 моль SO в) О,5 моль О2​

Ответы на вопрос

Отвечает Лелеко Дима.

Ответ:

Объяснение:

а) CO2

Дано: n(CO2)=3 моль

V(CO2)-?

V=n×Vm, Vm=22,4л/моль

V(CO2)= 3моль×22,4л/моль=67,2 л

Відповідь: V(CO2)=67,2 л

б) SO

Дано: n(SO)=0,12 моль

V(SO)-?

V=n×Vm, Vm=22,4л/моль

V(SO)= 0,12моль×22,4л/моль=2,7 л

Відповідь:V(SO)=2,7 л

в) О2​

Дано: n(O2)=0,5 моль

V(O2)-?

V=n×Vm, Vm=22,4л/моль

V(O2)= 0,5моль×22,4л/моль=11,2 л

Відповідь:V(O2)=11,2 л