Укажіть молярну масу газу, густина якого за воднем дорівнює 21: а) 42 г/моль; в) 64 г/моль;б) 44

г/моль; г) 71 г/моль.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гудач Даша.

Ответ:

а)42г/моль

Объяснение:

D = M1 / ​​M2

знаємо М2 (Н2) = 2 г / моль, а D = 21, то маємо: M1 = D×M2

тобто М1=21 × 2 = 42 г/моль