Обчисліть об’єм гідроген хлориду (HCl) (н.у.) масою 7,8 г


Ответы на вопрос

Отвечает Смоленинов Алексей.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(HCl)=7,8 г

V(HCl)-?

Розв*язок:

m=n×M⇒n=m/M

M(HCl)=1+35,5=36,5г/моль

n(HCl)=7,8г /36,5г/моль=0,2 моль

V=n×Vm , Vm=22,4л/моль

V(HCl)=0,2моль×22,4л/моль=4,48 л

Відповідь: V(HCl)=4,48 л