Масова частка Карбону в одного з гомологів метану становить 83.33% назвіть алкан​


Ответы на вопрос

Отвечает Osinkin Stas.

Ответ: С5Н12

Объяснение:

Знайдемо маасову частку водню:

w(Н) = 100%-83,3%= 16,7%

Алкан СхНу

х÷у = 83,3÷12 = 16,7÷1 = 5÷12 =>

С5Н12