Визнач, який об'єм за нормальних умов займе флуор F2, масою 19 г, і кількість молекул, що міститься

у цій порції речовини. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бастракова Наташа.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(F2) = 19 г

M(F2) =38 г/моль

Vm=22,4 л/моль

Na=6,02*10²³ 1/молекул

Найти

V(F2)

N(F2)

n(F2) = m / М = 19 г / 38 г/моль =0,5 моль

V(F2) = Vm *n = 22,4 л/моль * 0,5 моль = 11,2 л

N(F2) = Na * n = 6,02*10²³ * 0,5  = 3,01*10²³ молекул