Обчисліть молярну масу речовини кількість 5,2 моль, якщо відомо що маса цього зразка =120г​


Ответы на вопрос

Отвечает Никитин Денис.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m= 120г

n= 5,2моль

Знайти:

М -?

Розв'язок:

n= m÷M

M= m÷n

M= 120г ÷ 5,2 моль = 23 г/моль

Відповідь: 23 г/моль.