Визначте кількість речовини крейди, щоміститься у порції масою 250 г.АА..​


Ответы на вопрос

Отвечает Васькова Яна.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(CaCO3)=250 г

ν(CaCO3)-?

ν(CaCO3)=m(CaCO3) / M(CaCO3)

M(CaCO3)=40+12+3×16=100 г/моль

ν(CaCO3)=250г / 100/моль = 0,25моль

Відповідь: ν(CaCO3)=0,25моль