Який об`єм займає газ сірководень Н 2 S кількістю речовини 8 моль. Яка буде маса цього газу?


Ответы на вопрос

Отвечает Котик Юлиана.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

ν(H2S)=8 моль

V(H2S)-?

m(H2S)-?

V=ν×Vm, Vm=22,4л/моль

V(H2S)=8моль × 22,4л/моль = 179,2 л

m=ν×M ,M(H2S)=2×1+32=34г/моль

m(H2S)=8моль × 34г/моль = 272 г

Відповідь: V(H2S)= 179,2 л, m(H2S)=272 г